Landesliga Staffel 3_2013/14 |
|
|
Unfallversicherungen.at
|
|
TuS Stockum |
| TuS Eving Lindenhorst |
k.A.% |
Šance na úspěch |
k.A.% |
15 |
Umístění |
16 |
25 |
Pkt. |
0 |
28 |
Zápas |
0 |
0.89 |
Pkt./zápas |
41:73 |
Tore |
0:0 |
1.46:2.61 |
Tore/zápas |
|
7 (25,00%) |
Vítězství |
|
4:0 s SC 1912 Hennen (D) |
Nejvyšší výhra |
|
17 (60,71%) |
Prohra |
|
0:7 s SV Sodingen (V) |
Nejvyšší prohra |
|
4 Prohra(y) 4 Záp bez výhry |
Aktuální série |
0 Záp. bez prohry |
(V) TuS Eving Lindenhorst (16.) (D) TuS Eving Lindenhorst (16.)
| Restprogramm | (11.) SV Hntrop (V) (6.) CSV SF Bochum-Linden (D) (5.) SV Sodingen (V) (3.) SV Brackel 06 (D) (7.) Hasper SV (V) (13.) Hedefspor Hattingen (D) (1.) SV Horst-Emscher 08 (V) (15.) TuS Stockum (D) (4.) Lner SV (V) (8.) SV Wanne 11 (D) (12.) SV Herbede (V) (9.) SSV Mhlhausen - Uelzen (D) (2.) Kirchhrder SC (V) (10.) SC 1912 Hennen (D) (14.) SV Arminia Marten (V) (11.) SV Hntrop (D) (6.) CSV SF Bochum-Linden (V) (5.) SV Sodingen (D) (3.) SV Brackel 06 (V) (7.) Hasper SV (D) (13.) Hedefspor Hattingen (V) (1.) SV Horst-Emscher 08 (V) (15.) TuS Stockum (V) (10.) SC 1912 Hennen (V) (14.) SV Arminia Marten (D)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 971:989 (-18) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
Statistické údaje soutěže |
Zápas |
celk. |
výhry dom. |
remízy |
výhry hos. |
212 |
105 (50%) |
42 (20%) |
63 (30%) |
zápasů se stejným výsledkem |
2 (1%) |
Tore |
celk. |
Doma-Tore |
|
Venku-Tore |
720 (Ř3.43) |
407 (57% Ř1.94) |
|
313 (43% Ř1.49) |
Nejvyšší domácí výhra |
SV Hntrop - |
SV Herbede |
8:1 (30.kolo) |
Nejvyšší výhra venku |
SV Arminia Marten - |
Lner SV |
0:7 (12.kolo) |
nejlepšíTore |
SV Brackel 06 - |
Lner SV |
6:3 (1.kolo) |
SV Hntrop - |
SV Herbede |
8:1 (30.kolo) |
|
+ další 2 Zápasy se stejným počtem gólů |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
3 |
SV Arminia Marten |
5 |
SV Horst-Emscher 08 (25-29.ST) |
Ungeschlagen |
8 |
Kirchhrder SC |
8 |
Kirchhrder SC (22-29.ST) |
Unentschieden |
2 |
Hasper SV |
3 |
Lner SV (4-6.ST)
SV Wanne 11 (24-26.ST)
SV Horst-Emscher 08 (16-18.ST) |
Sieglos |
5 |
Hasper SV |
8 |
SV Arminia Marten (9-16.ST) |
Verloren |
4 |
TuS Stockum |
5 |
Hasper SV (8-12.ST) |
|
|
|
|
|