Landesliga Staffel 3_2013/14 |
|
|
Unfallversicherungen.at
|
|
TuS Eving Lindenhorst |
| SV Arminia Marten |
k.A.% |
Esély |
k.A.% |
16 |
Helyezés |
14 |
0 |
Pkt. |
28 |
0 |
Lejátsztott meccsek |
28 |
|
Pkt./Meccs |
1 |
0:0 |
Tore |
39:63 |
|
Tore/Meccs |
1.39:2.25 |
|
Győzelem |
7 (25,00%) |
|
Legnagyobb győzelem |
3:1 ellenfél SV Herbede (V) 3:1 ellenfél SSV Mühlhausen - Uelzen (H) |
|
Vereség |
14 (50,00%) |
|
Legnagyobb vereség |
0:7 ellenfél Lüner SV (H) |
0 Meccs veretlenül |
Forma |
3 Gyozelem 3 Meccs veretlenül |
(V) SV Höntrop (11.) (H) CSV SF Bochum-Linden (6.) (V) SV Sodingen (5.) (H) SV Brackel 06 (3.) (V) Hasper SV (7.) (H) Hedefspor Hattingen (13.) (V) SV Horst-Emscher 08 (1.) (H) TuS Stockum (15.) (V) Lüner SV (4.) (H) SV Wanne 11 (8.) (V) SV Herbede (12.) (H) SSV Mühlhausen - Uelzen (9.) (V) Kirchhörder SC (2.) (H) SC 1912 Hennen (10.) (V) SV Arminia Marten (14.) (H) SV Höntrop (11.) (V) CSV SF Bochum-Linden (6.) (H) SV Sodingen (5.) (V) SV Brackel 06 (3.) (H) Hasper SV (7.) (V) Hedefspor Hattingen (13.) (V) SV Horst-Emscher 08 (1.) (V) TuS Stockum (15.) (V) SC 1912 Hennen (10.) (H) SV Arminia Marten (14.)
| Restprogramm | (16.) TuS Eving Lindenhorst (H) (16.) TuS Eving Lindenhorst (V)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
971:989 (-18) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
leichter | Tendenz | schwerer |
|
|
Statisztikai infó a bajnoksághoz |
Lejátsztott meccsek |
össz. |
Hazai gyozelem |
Döntetlen |
Idegenbeli gyozelem |
212 |
105 (50%) |
42 (20%) |
63 (30%) |
Meccsek kétoldali(?) eredménnyel |
2 (1%) |
Tore |
össz. |
Otthon-Tore |
|
Idegenben-Tore |
720 (O3.43) |
407 (57% O1.94) |
|
313 (43% O1.49) |
Legnagyobb hazai gyozelem |
SV Höntrop - |
SV Herbede |
8:1 (30.LGy) |
Legnagyobb idegenbeli gyozelem |
SV Arminia Marten - |
Lüner SV |
0:7 (12.LGy) |
LegtöbbTore |
SV Brackel 06 - |
Lüner SV |
6:3 (1.LGy) |
SV Höntrop - |
SV Herbede |
8:1 (30.LGy) |
|
+ további 2 Meccsek ugyanannyi számmal |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
3 |
SV Arminia Marten |
5 |
SV Horst-Emscher 08 (25-29.ST) |
Ungeschlagen |
8 |
Kirchhörder SC |
8 |
Kirchhörder SC (22-29.ST) |
Unentschieden |
2 |
Hasper SV |
3 |
Lüner SV (4-6.ST)
SV Wanne 11 (24-26.ST)
SV Horst-Emscher 08 (16-18.ST) |
Sieglos |
5 |
Hasper SV |
8 |
SV Arminia Marten (9-16.ST) |
Verloren |
4 |
TuS Stockum |
5 |
Hasper SV (8-12.ST) |
|
|
|
|
|